سفارش تبلیغ
صبا

پرسشکده

هادی غفاری: هر سؤالی از من بپرسید فقط می‌خندم! من به خودم هم می‌خندم


 هادی غفاری عضو شاخص جریان دوم‌خرداد و از حامیان کاندیدای شکست‌خورده انتخابات 22 خرداد 88 گفت که کلاً فقط خوش می‌گذراند و هر سوالی که خبرنگاران از وی بپرسند می‌خندد و حتی در خانه‌ هم به خودش می‌خندد.

 

به گزارش فارس، هادی غفاری که نماینده سه دوره اول مجلس شورای اسلامی بود و در انتخابات مجلس چهارم، پنجم و هفتم رد صلاحیت شد، در نهمین کنگره حزب مردم‌سالاری حضور یافت.
 
غفاری در حاشیه این کنگره در پاسخ به سوالات خبرنگاران فارس تنها می‌گفت که من هیچ حرفی نمی‌زنم.
 
زمانی که خبرنگار فارس درخواست کرد که غفاری به طور خصوصی و شخصی و نه برای انتشار در رسانه‌ها به یک سوال وی پاسخ دهد غفاری خطاب به وی گفت: بگذارید که خوش بگذرد.
 
وی ادامه داد: شما نامزد من نیستید که با شما حرف خصوصی داشته باشم!
 
وی در پاسخ به این سوال که آیا روحانیت نباید پاسخگو باشد و آیا امام(ره) نفرمودند که روحانیت پاسخگوی مردم باشد، گفت: شما هر سوالی که از من بپرسید در پاسخ فقط می‌خندم.
 
غفاری با تکرار این جمله که "من فقط می‌خندم " اظهار داشت: پیامبر(ص) می‌فرماید که مومن می‌خندد بر این اساس ما هم می‌خندیم.
 
غفاری در پاسخ به این سوال که آیا شما به فتنه هم می‌خندید اظهار داشت که من به خودم هم می‌خندم، من همیشه در خانه خودم هم می‌خندم.
 
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که برخی از همفکران قدیمی شما قصد دارند تیشه به ریشه اسلام بزنند و امام حسین(ع) را خشونت طلب معرفی کنند گفت که من در زمان امام حسین(ع) نبودم.
 
غفاری در خصوص ادعای برخی از هم‌فکران قدیمی‌اش که می‌گویند امام زمان (عج) معصوم نیست، نیز سکوت کرد.
 
زمانی که در خصوص قیامت و جهان آخرت صحبت به میان آمد چهره غفاری دگرگون شد و با عصبانیت گفت که چطور است که من در خصوص قیامت خوانده‌ام و شما در مورد آن حرف می‌زنید!
 
وی با نشان دادن دندان‌های خود، گفت: نمی‌دانم چطور است که دندان‌های من شکسته شد ولی تقوا به شما رسید؛ نمی‌دانم چه معجزه‌ای اتفاق افتاده که درس حوزوی را من خواندم ولی تقوا نصیب افراد دیگر شد.
 
غفاری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گذشته افراد نمی‌تواند مبنا قرار گیرد و ملاک حال افراد است و طلحه و زبیر هم که از یاران پیامبر بودند از مسیر حق منحرف شدند، تصریح کرد: تشخیص طلحه و زبیر بودن افراد با شما نیست، بلکه با من است.
 
وی در پاسخ به این سوال که آیا شما خود را معیار می‌دانید که می‌گویید تشخیص طلحه و زبیر بودن با شماست گفت: هر کسی خود را معیار می داند.
 
غفاری در پاسخ به این سوال که شما بر چه اساسی خود را معیار می‌دانید، افزود: من با امام(ره) بزرگ شده‌ام در حالی که شما امام(ره) را در خواب هم ندیده‌اید؛ نمی‌دانم چطور شده شما که امام(ره) را ندیده‌اید می‌فهمید و من که با امام(ره) بزرگ شده‌ام نفهمیدم.
 
زمانی که خبرنگاران فارس، از غفاری خواستند که به آن‌ها بگوید امام(ره) چگونه بود، گفت: بروید صحیفه نور را بخوانید.
 
در پایان این گفت‌وگو و در حالی که غفاری در حال سوار شدن بر اتومبیل هیوندای سفید خود بود، با صدای بلند خطاب به خبرنگاران فارس گفت که بدانید ظلم پایدار نخواهد ماند و این پیام من به شما است و از یکی از حاضرین در جمع نیز به وی گفت شما هم بدانید فتنه‌ پایدار نخواهد بود.
 
غفاری در پایان گفت: انشا‌الله خداوند به من بصیرت بدهد.

پ . ن :

شاید اظهار نظرهای جناب غفاری بواسطه ی بلاهت و حماقت ایشان خنده دار بنظر بیاید اما حقیقت آن است که این منطق تمام آنانی است که بجای معیار قرار دادن حق و ولایت ، نفس خویش را معیار میدانند .

براستی چه تفاوت ماهوی میان هاشمی رفسنجانی و هادی غفاری هست ؟ راجع به موسوی ، خاتمی ، کروبی ، سید حسن خمینی و ... چه ؟ همین ...

الحمدلله الذی جعل اعداعنا من الحمقا ...


[ جمعه 89/11/29 ] [ 9:25 عصر ] [ دازاین ]

بیانیه جمعی از وبلاگ نویسان پارسی بلاگ در محکومیت اقدامات سران فتنه


ما خواستار محاکمه سریع سران فتنه هستیم ...


بسم الله الرحمن الرحیم.


 
لا حول و لاقوة الا بالله العلی العظیم


 

.بار دیگر منافقان کوردل پیراهن فتنه را تجدید کرده و با تلبس آن به بهانه حمایت از از مردم مصر روز 25 بهمن را عرصه فتنه و آشوب قرر دادند ... لیکن به مصداق و لا یحیق مکر السیئ الا باهله شر این مکر و حیله به خودشان بازگشت و بیش از پیش شرمساری و روسیاهی آقایان موسوی و کروبی و همراهان داخلی و خارجی شان رقم خورد. و باز این اطمینان حاصل گردید که درخت طیبه انقلاب اسلامی ایران را بیمی از چرخ غدار نیلوفری و سبزک هرز نیست.
 
 
 کوردلان برآنند که به خیال خام خود درخت برومند طیبه اقلاب را ضربتی سخت زنند یریدون ان یطفئوا نور الله بافواههم لیکن غافل از آنکه این اقدام آنان بی آنکه خود بفهمند نمایش اقتدار نظام توانمند جمهوری اسلامی خواهد بود و پیام والای آن را بیش از پیش بسط خواهد داد که و یأبی الله الا ان یتم نوره ولو کره الکافرون.

ما وبلاگ نویسان سرویس پارسی بلاگ نیز همگام با ملت فهیم ایران اقدامات خائنانه آقیان کروبی و موسوی و همراهان آنان را که سعی در تضعیف نظام اسلامی داشته و منجر به شهادت دو تن از بسیجیان برومند این مرز و بوم و مجروحیت عده ای از هموطنانمان گردید را محکوم نموده و از آنجا که از سویی جزاء السیئة سیئة مثلها و از دیگر سو سران فتنه بارها و بارها نشان داده اند که مغز کوچک و همت ناقصشان را یارای درک کرامت و بزرگ منشی نظام اسلامی نیست   از مراجع محترم قضایی خاصه ریاست محترم قوه قضائیه حضرت آیت الله لاریجانی قاطعانه خواستار بازداشت، محاکمه و اشد مجازات سران فتنه به اتهام فساد فی الارض هستیم و براستی هیچ مصداقی جز مفسد فی الارض زیبنده آقای کروبی و موسوی نخواهد بود. بی تردید محاکمه سران فتنه و خلع لباس آقای کروبی و در نهایت اشد مجازات آنان، چشمان دوستداران نظام اسلامی را روشن ساخته و دسیسه های دشمنان دین را بیش از پیش نقش بر آب خواهد ساخت.

 

 

 

وَاللّهُ غَالِبٌ عَلَى أَمْرِهِ وَلَکِنَّ أَکْثَرَ النَّاسِ لاَ یَعْلَمُونَ. 


Community bloggers collective statement condemning the actions of heads intrigue Blog

Name of God. 

 
  Ella La Laqvh around Ballh al Alzym 

 Cordell hypocrites once again renew shirt and intrigue with the Tlbs pretext of supporting the people of Egypt on 25 Bahman realm of intrigue and chaos were Qrr ... . But the evidence of deception and La Yhyq Alsyy Ella Bahlh rid themselves of this deception and cunning than ever returned and embarrassment Rvsyahy Mr. Mousavi Karroubi and their fellows and foreign varieties eat. . And again this ensure that the tree was Tayebeh afraid of the Iranian Islamic Revolution Wheels and Lily Ghdar Sbzk not weed.

 

. Cordell drive their illusion that the tree Rights Task Tayebeh Aqlab hard to do it Yrydvn Ytfyva Allah Noor Bafvahhm unaware of the action but they understand their views without authority system will empower the Islamic Republic and its noble message more than ever will be expanded and troubleshooting that Allah Ella Ann even Ytm Nvrh Alkafrvn Korea. 

. Our Bloggers Blog Community Service along with the treacherous actions of the Iranian nation Fahim Qyan Karroubi and Mousavi and their companions who had tried to undermine the Islamic system and led to the martyrdom of two of Basij Rights in this land and injured a number of our countrymen have been Because the sentence and hand Jza’ Alsyyh Syyh parables and intrigue heads the other hand repeatedly shown that a small brain and the Yara Naqsshan efforts to understand the dignity and gentlemanly regime is respected authorities, particularly the judicial head of the judiciary Prophet Ayatollah Larijani strongly demanded arrest, trial and punishment of corruption charges of seditious leaders are corruptor and indeed no other than blatant corruption on earth and becoming Mr. Karroubi will Mousavi
. No doubt the leaders tried intrigue and disarm Mr. Karroubi clothes and eventually their punishment, the eyes of lovers of the Islamic regime and the conspiracies of enemies made it clear more than ever the role of religion will make the water. 

 

. Ali Mrh Vlkn most dominant Vallh Alnas La Ylmvn.


[ جمعه 89/11/29 ] [ 8:5 عصر ] [ دازاین ]

بسم الله

سلام ...

1. کنکور ارشد تمام شد ... همین ، فعلاً

2. جشنواره فجر هم ... حرف های گفتنی راجع به جشنواره زیاد است ... اصولا هرچه پیش میرویم راجع به هرچیزی انگار حرف گفتنی بیشتر میشود ... و انگار اینهم از برکات انقلاب است ، پیش خودمان بماند .

3. 25 بهمن امسال خیلی چیزها را را آسان تر کرد ... اینهم از برکات کیاست امام خامنه ایست ... راز عبور از فتنه پایمردیست و الا و لا یحمل هذه العلم الا اهل البصر و الصبر ...

4. حضرت آیت الله وحید درسش را تعطیل کرد ، ناطق نوری هم حرفهایی زده  درباره به 25 بهمن و فضاحت های جریان فتنه ... و عدو(جلبک های سبز را میگویم) شود سبب خیر اگر خدا خواهد ...

5. یارانه ها هم هدفمندیش شروع شد ... هنوز که زنده ایم ، تا ببینیم خدا چه میخواهد !

6. مشغول برنامه ریزی برای یه کار خوب انشالا تو تعطیلات هستیم اگر خدا بخواهد و قبول کند ... دعا بفرمائید بخواهد و بشود ... البت برای کمک به شما هم سر میزنیم ...

..................................

خب این یه بخشی از حرف هایی بود که این چند وقته نذاشته بودن بگیم (سازمان سنجش رو میگم) .

خدا بخواهد کم کم موتور وبلاگ هم گرم میشود !

التماس دعا

یاعلی مدد


[ پنج شنبه 89/11/28 ] [ 10:39 صبح ] [ دازاین ]

بسم الله

سلام

این یادداشتو تو بوحبوهه ی 5 روز مانده به کنکور ارشد مینویسم .

البته قصد نداشتم (فرصت هم) تا بعد از اتمام کنکور یادداشت خاصی بنویسم اما این فقط یک تشکر کوچولوست .

تشکر از همسرم ، مادر و پدرم و دوستان و خصوصاً دوستان پارسی بلاگی بابت تبریکات و زحمات روز تولدم.

و البته تشکر خاص در بانو . (خاص بودنش که نیاز به توضیح نداره)

و تشکر متواضعانه از حضرت مادر ( که اینم نیاز به تشریح نداره)

و دوتا التماس دعای بزرگ ...

برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد ، هرچند اونقدر که باید تلاش نکردم و مشکلات و دردسرای عجیب و غریبیم داشتم امسال اما امیدوارم با دعای شما سال دیگه نرم زیر پرچم پا بکوبم (ناگفته نماند پاکبویدن زیر پرچم اشکال ماهوی ندارد ، منتهی فعلا به نظر حقیر صلاحم در قبولیست والا ما باید راضی به رضای خودش باشیم) و جور شدن خادم الشهدای امسال (یکم اوضاع پیچیده بهم ) .

بازم ممنون و یاعلی مدد ...


[ یکشنبه 89/11/24 ] [ 2:3 صبح ] [ دازاین ]

ثبت نام خادمان راهیان نور ، از امروز سوم بهمن آغاز و تا پانزدهم بهمن ماه ادامه  دارد.

به گزارش راهیان نیوز، ثبت نام خادمان شهدا از طریق پایگاه اطلاع رسانی ستاد مرکزی راهیان نور به آدرس (www.rahian.ir )انجام می شود.

مشخصات داوطلبانی که در این سامانه ثبت نام کرده اند، مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه آن شامل تاریخ و محل اعزام تا اواخر دی ماه به اطلاع آنان می رسد.

شایان ذکر است همه ساله تعداد زیادی از جوانان مشتاق فرهنگ ایثار و شهادت در لباس خادم شهدا راهی یادمان ها ومناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس می شوند.

حال و هوای این تجربه به گونه ای است که ستاد راهیان نور ، هر ساله شاهد افزایش تقاضای همکاری و ثبت نام جوانان با عنوان خادم شهدا است .

 

پ . ن : دعا کنید جور بشه ! دعا کنید جورش کنن ! یاعلی مددی ...


[ پنج شنبه 89/11/7 ] [ 3:39 عصر ] [ دازاین ]
درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : دازاین[181]
نویسندگان وبلاگ :
کودکی به خط سالهای هزار و سیصد و انار
کودکی به خط سالهای هزار و سیصد و انار (@)[7]


قوى باشید، احساس ضعف نکنید، به خدا متکى باشید، «اشدّاء على الکفّار رحماء بینهم» باشید، و اگر با هم بودید، هیچ‌کس نمى‌تواند به شما آسیبى برسان ! وصایای امام خمینی در بیمارستان به امام خامنه ای ...
موضوعات وب
امکانات وب
بازدید امروز: 4
بازدید دیروز: 11
کل بازدیدها: 137330